Laser frakcyjny, by pobudzać procesy regeneracyjne skóry

Laser frakcyjnyTerapie laserowe są niezaprzeczalnym hitem ostatnich lat w zakresie realizacji skutecznych zabiegów medycyny estetycznej.

Profesjonalnie wykonane, są w pełni bezpieczne, do tego pozwalają osiągnąć optymalne efekty bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod. Sprawdź, jak działa laser frakcyjny iPixel Alma harmony i ciesz się idealnym wyglądem.

Jak działa laser frakcyjny?

Laseroterapia z zastosowaniem iPixel alma harmony to innowacyjny sposób na skuteczne pozbycie się defektów skórnych różnego rodzaju. Kilka zabiegów wystarczy, by skóra odzyskała dawny, nieskazitelny wygląd i optymalne ujędrnienie. Laser frakcyjny nowej generacji wydziela nie jedną wiązkę laserowego światła, ale kilkadziesiąt jednocześnie, które penetrują komórki skórne do głębokości nawet 3mm.

Działanie mikrowiązek pozwala pobudzić do naturalnej regeneracji tkankę skórną, wzmaga też produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego. Dzięki temu usuwane mogą być zmarszczki, przebarwienia czy blizny. Cieszy również fakt, że zabiegi laserowe są bezbolesne, a odnowa skóry następuje bardzo szybko już po pierwszym zabiegu.

Intensywne procesy regeneracyjne skóry

Laser frakcyjny iPixel alma harmony może być stosowany w celu redukcji rozmaitych zmian skórnych. Działanie laserowych wiązek działa dobroczynnie na:

  • redukcję zmarszczek,
  • przebudowę skóry,
  • fotoodmłodzenie,
  • redukcję rozszerzonych porów,
  • redukcję blizn potrądzikowych oraz pochirurgicznych,
  • redukcję rozstępów,
  • redukcję przebarwień skóry.

Efekty terapii laserowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. Najlepsze rezultaty uzyskuje się jednak po realizacji całej serii – to optymalnie 3-5 zabiegów w odstępach co 4-8 tygodni. Każdy zabieg trwa od 10 do 60 minut. Wiele zależy od leczonego obszaru skóry, partii ciała oraz stadium zaawansowania niekorzystnych zmian.

Kto powinien korzystać z zabiegów laserem iPixel alma harmony?

Zabiegi laserowe z wykorzystaniem iPixel alma harmony przeznaczone są dla osób, które pragną pozbyć się kompleksów związanych ze swoim wyglądem. Terapia innowacyjnym laserem frakcyjnym doskonale sprawdzi się u osób, które zmagają się z bliznami przerosłymi oraz bliznami potrądzikowymi. Laser sprawdzi się też u tych, którzy cierpią z powodu pierwszych zmarszczek, rozstępów, rozszerzonych porów czy przebarwień skóry.

Czy istnieją przeciwwskazania do terapii laserowej?

Chociaż laseroterapia iPixel alma harmony jest całkowicie bezpieczna, to nie każdy może z niej korzystać? Zabiegi są niewskazane w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Z terapii laserem powinny zrezygnować też osoby z aktywną opryszczką bądź infekcją o podłożu bakteryjnym albo wirusowym skóry. Przeciwwskazaniem jest również choroba układu immunologicznego, łuszczyca i bielactwo. Zabiegi muszą być przełożone, jeśli skóra jest podrażniona albo opalona. Terapia laserowa nie zostanie również zrealizowana, jeśli osoba, która chce się jej poddać, w okresie ostatnich 6 miesięcy stosowała antybiotyki, retinoidy bądź leki immunosupresyjne albo przeciwdepresyjne.

Artykuł powstał w oparciu o materiały merytoryczne dostępne na stronie: http://spireclinic.pl/oferta/alma-harmony-xl-pro-ipixel.

Komentarze