Nauka, Rozwój, Postęp

Wciąż nie znalazłaś odpowiedniego lasera usuwającego owłosienie? Poznaj najskuteczniejszą metodę depilacji

Depilacja laseremMasz problem z nadmiernym owłosieniem lub wiesz, że rodzaj twojego włosa będzie trudny do usunięcia? Okazuje się, że jest na to sposób i w przeciwieństwie do innych dostępnych rozwiązań laserowych to jedyna skuteczna i całkowicie bezpieczna metoda.

Więcej…

 

Chłodzenie i rozbijanie komórek tłuszczowych za pomocą kriolipolizy

KriolipolizaKriolipoliza jest bezinwazyjnym zabiegiem, który sprawdza się przy redukowaniu zbędnych kilogramów. Metoda polegająca na chłodzeniu komórek tłuszczowych nie może oczywiście zastąpić lekkostrawnej diety oraz wzmożonej aktywności fizycznej. Nie jest to także sposób na walkę z otyłością. Niemniej, wykonanie serii zabiegów kriolipolizy zapewnia zadowalające rezultaty i, co bardzo ważne, nie powoduje efektów ubocznych.

Więcej…

   

Ultradźwiękami w tkankę tłuszczową i cellulit!

Kawitacja ultradzwiękowaZ nadmiarem tkanki tłuszczowej, zlokalizowanej w konkretnych partiach ciała, można walczyć na różne sposoby. Zanim jednak sięgniemy po ostateczność, czyli inwazyjne metody, warto najpierw wypróbować kurację gabinetową, która bezboleśnie zredukuje zbędne kilogramy oraz wymodeluje sylwetkę. Takim zabiegiem jest kawitacja ultradźwiękowa, zwana też liposukcją niechirurgiczną.

Więcej…

 

Czym jest lakierowanie typu SPOT dlaczego warto z niego skorzystać?

Lakierowanie typu SPOTKażdy właściciel samochodu chce, aby jego auto jak najdłużej wyglądało jak nowe, niczym zaraz po wyjeździe z salonu samochodowego. Rysy, obtarcia czy wgniecenia karoserii, najczęściej w okolicach zderzaków, drzwi i błotników są codziennością, która dotyka praktycznie każdy samochód. Wyglądają nieestetycznie, mogą też prowadzić do pojawiania się rdzy.

Więcej…

   

Więcej artykułów…