Motoryzacja

Czym jest lakierowanie typu SPOT dlaczego warto z niego skorzystać?

Lakierowanie typu SPOTKażdy właściciel samochodu chce, aby jego auto jak najdłużej wyglądało jak nowe, niczym zaraz po wyjeździe z salonu samochodowego. Rysy, obtarcia czy wgniecenia karoserii, najczęściej w okolicach zderzaków, drzwi i błotników są codziennością, która dotyka praktycznie każdy samochód. Wyglądają nieestetycznie, mogą też prowadzić do pojawiania się rdzy.

Więcej…

 

Kamera cofania - niezbędne urządzenie, czy niepotrzebny gadżet?

Kamera cofaniaWraz ze wzrostem poziomu techniki, coraz więcej urządzeń zawitało na pokładzie samochodów. Powinno przekładać się to na polepszenie komfortu użytkowania aut oraz bezpieczeństwa jazdy. Nie wolno zapomnieć, iż dla wielu są one czymś więcej, jak tylko maszyną i na jej pielęgnację oraz konserwację poświęcają każdą wolną chwilę. Kamera cofania - bo o niej będzie ten artykuł, dla wielu jest zbawieniem, które - zwłaszcza młodym kierowcom, ułatwia niesamowicie, trudne manewry parkowania.

Więcej…

   

Co oznaczają tajemnicze skróty samochodowe? Sprawdź, w co tak naprawdę wyposażony jest twój samochód

SamochódTajemnicze skróty samochodowe nie dla wszystkich są jasne. Producenci oznaczają nimi funkcje samochodów, ale czy wiadomo dokładnie, o co w tym  wszystkim chodzi? Podpowiadamy, w co tak naprawdę wyposażony jest twój samochód.

Więcej…

 

Sprzedaż auta w skupie samochodów

Sprzedaż samochodu używanegoPowszechnie panuje przekonanie, że skuteczna sprzedaż samochodu wymaga zaangażowania oraz podjęcia określonych kroków, w celu dotarcia do potencjalnych nabywców oraz zachęcenia ich do zakupu. Podobne przedsięwzięcie wydaje się wysoce skomplikowane, dlatego warto poszukiwać rozwiązań, ułatwiających sprzedaż auta.

Więcej…