Skup aut - jak szybko i z zyskiem sprzedać samochód

Skup autJak szybko i z zyskiem sprzedać samochód? Nie wiemy, czy lepsze jest szukanie klienta na własną rękę czy poleganie na komisach samochodowych. Obecnie pojawia się jeszcze jedna alternatywa, która jest o wiele bardziej atrakcyjna niż wszystkie poprzednie. To profesjonalny skup samochodów, który zajmuje się skupowaniem aut osobowych od osób prywatnych i firm.

Skup samochodów

Skupowane są samochody nowe, używane, ale również uszkodzone i poleasingowe. Taki skup samochodów działa bardzo profesjonalnie i nowocześnie, transakcje są szybkie i przebiegają bez zbędnych formalności.

Przy jednej transakcji można sprzedać w takim skupie jeden lub nawet kilka samochodów, ponieważ tego typu firmy chętnie współpracują z różnymi przedsiębiorstwami. Ze skupem mogą współpracować między innymi korporacje taksówkarskie, wypożyczalnie samochodów czy firmy logistyczne. Skupowanie całych flot samochodowych nie jest w skupie żadnym problemem. Wiadomo, że sprzedaż kilku samochodów na raz nie jest tak prosta w komisie czy sprzedaży na własną rękę. Skup samochodów oszczędza czas, ale dodatkowo sprawia, że klient może pozbyć się auta lub aut z zyskiem.

Oferta skupu samochodów

Skup samochodów oferuje za dane auto najwyższą możliwą cenę, którą ustala się po dokładnym oględzinach samochodu. Brany jest pod uwagę również sentyment właściciela samochodu, wiadomo, że wiele osób naprawdę przywiązuje się do swojego auta. To klient inicjuje spotkanie, poprzez skontaktowanie się ze skupem samochodów. W czasie pierwszej rozmowy przez telefon czy wymiany maili, pracownik skupu pozyskuje informacje na temat samochodu: jego marki, modelu, rocznika i ogólnego stanu technicznego. Wszystko odbywa się w trakcie jednego spotkania, na jakie umawia się pracownik z klientem.

To tam mają miejsce oględziny samochodu, ustalenie ceny, spisanie umowy oraz przekazanie pieniędzy. Jeśli klient życzy sobie, aby za samochód zapłacić przelewem, istnieje oczywiste taka możliwość. Skup przelewa pieniądze na konto indywidualne lub firmowe swojego klienta.

Skupy aut osobowych

  1. www.skupauta.warszawa.pl
  2. www.eskupsamochodow.pl
  3. infocar.com.pl