Te gadżety pomogą Ci przetrwać chłodne dni

Te gadżety pomogą Ci przetrwać chłodne dniJesień i zima to szczególnie trudny czas ze względu na warunki pogodowe. Jesteś typowym zmarzluchem, który marzy wtedy o wysokich temperaturach? Oto kilka gadżetów, które pomogą Ci przetrwać chłodne dni.

Nie taki zwykły koc

Czasami zwykły koc to dla Ciebie za mało? Koce elektryczne i poduszki rozgrzewające, wewnątrz których znajdują się specjalne przewody elektryczne, to coś, co na pewno spełni Twoje oczekiwania. Stosuje się je przede wszystkim jako wkłady do poszewek oraz pomiędzy materac a prześcieradło. Dzięki tym sprzętom możesz położyć się prosto do wygrzanego łóżka. Oczywiście można także położyć się bezpośrednio pod takim kocem. Przy zakupie zwróć uwagę na materiał, z jakiego zostało wykonane obszycie. Przy kontakcie z ciałem najlepiej, żeby w składzie występowało jak najwięcej bawełny.

Termowentylator

Termowentylatory działają jak ekspresowe kaloryfery. Świetnie sprawdzają się do szybkiego nagrzania jakiegoś pomieszczenia. Dzięki niewielkim rozmiarom, ich przenoszenie nie stanowi trudności. Jeżeli zwracasz uwagę na aspekty estetyczne, postaw na jeden z designerskich modeli. Zobacz na zestawienie polecanych termowentylatorów: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-ranking-top-6-termowentylatorow.bhtml.

Te gadżety pomogą Ci przetrwać chłodne dni

Odzież termoaktywna

Choć została zaprojektowana z myślą o uprawianiu sportów, odzież termoaktywną możesz z powodzeniem nosić na co dzień. Ubrania tego typu są obcisłe, dlatego mogą pozostać niewidoczne pod spodniami czy swetrem. Ich zaletą jest to, że nie tylko zapewnia komfort cieplny, ale także odprowadza pot na zewnątrz, dodatkowo chroniąc przed wychłodzeniem.

Przenośny ogrzewacz dłoni

Jesienią i zimą dłonie są szczególnie narażone na marznięcie. Na szczęście na rynku pojawił się gadżet, który może rozwiązać ten problem, a mianowicie przenośny ogrzewacz na baterie. Swoim wyglądem przypomina nieco powerbank i jego także ładuje się poprzez gniazdo USB. Dzięki niewielkim rozmiarom można go bez problemu wsunąć do kieszeni i cieszyć się na mrozie ciepłem, które oddaje przez długie godziny.

Te gadżety pomogą Ci przetrwać chłodne dni

Kubek termiczny

Herbata, która przez cały dzień jest ciepła brzmi wspaniale, prawda? Dzięki kubkowi termicznemu możesz wszędzie zabierać ze sobą swoje ulubione picie, a ono nie ostygnie nawet na mrozie. Takie rozwiązanie jest również dobre dla środowiska, ponieważ wpływa na ograniczenie butelek oraz jednorazowych kubków. Uwaga, kubki termiczne utrzymują także niską temperaturę, dzięki czemu można ich używać także latem. To naprawdę godny polecenia gadżet!

Biokominek

Marzy ci się wygrzewanie się przy tradycyjnym kominku, ale w Twoim mieszkaniu nie ma możliwości, żeby go zamontować. Co powiesz na nowoczesny, ekologiczny i uniwersalny biokominek, który możesz ustawić w dowolnym miejscu? Jego zalety to brak dymu, zapachu oraz popiołu po spaleniu. Taki kominek nie może co prawda stanowić głównego źródła ogrzewania domu, ale świetnie sprawdzi się jako dodatek dogrzewający. A do tego nada pomieszczeniu przytulności i nastrojowości.

Komentarze