Informatyka i Telekomunikacja

Drukarka laserowa - jaką wybrać? O czym pamiętać?

Drukarka laserowaChociaż coraz więcej spraw załatwiamy za pośrednictwem internetu, to i tak w zdecydowanej większości sytuacji niezbędny jest wydruk. Z tego powodu, prowadząc firmę, nie możemy zapomnieć, by zawsze mieć do dyspozycji wysokiej jakości drukarkę laserową. Zresztą, do użytku domowego, jeśli drukujemy sporo dokumentów (bo np. prowadzimy jednoosobową działalność gospodarczą) także powinniśmy się zaopatrzyć w taki sprzęt. Jaką jednak wybrać? Podpowiadamy, jakie parametry są ważne.

Więcej…

 

Nowoczesne technologie druku atramentowego

Druk atramentowyDruk atramentowy w ostatnich latach rozwijał się zasadniczo w dwóch kierunkach. Po pierwsze producenci dążyli do rozwoju technologii przyspieszających tempo drukowania w przypadku drukarek atramentowych. Po drugie, powstały serie drukarek fotograficznych zapewniających znakomitą jakość wydruku.

Więcej…

   

Jaki system do smartfona warto wybrać - poznaj zalety i wady różnych systemów operacyjnych

Wybór odpowiedniego systemu do smartfonaIOS, Android czy Windows? Jeżeli właśnie znajdujesz się na etapie wyboru nowego telefonu, prawdopodobnie to pytanie jest jednym z pierwszych, jakie sobie zadałeś. A może wręcz przeciwnie, w ogóle się nad tym nie zastanawiasz i planujesz skorzystać z systemu, którego używałeś do tej pory? Dowiedz się, czym różnią się między sobą systemy operacyjne smartfonów - i podejmij decyzję dopasowaną do swoich potrzeb.

Więcej…

 

Dlaczego blokady regionalne są stosowane w Internecie?

Problem blokad regionalnych"Przepraszamy. Z uwagi na ograniczenia licencyjne materiał jest niedostępny w kraju, z którego się łączysz", "Materiał jest niedostępny w Twoim kraju" - kojarzysz chociaż jedną sytuację, w której zobaczyłeś tego typu napis zamiast oczekiwanej treści? Nie jest to żaden błąd czy problem systemowy, a celowe działanie i to nie władz w danym kraju, a w dużej mierze samych producentów czy autorów.

Więcej…