Informatyka i Telekomunikacja

Jak naprawdę wygląda kopanie kryptowalut? Sprawdź jak działają internetowi górnicy

BitcoinSkąd biorą się kryptowaluty i kto jest odpowiedzialne za ich kopanie? Jak wygląda proces wydobywania monet? Skąd wzięli się internetowi górnicy i jak pracują?

Więcej…

 

Nowoczesne technologie druku atramentowego

Druk atramentowyDruk atramentowy w ostatnich latach rozwijał się zasadniczo w dwóch kierunkach. Po pierwsze producenci dążyli do rozwoju technologii przyspieszających tempo drukowania w przypadku drukarek atramentowych. Po drugie, powstały serie drukarek fotograficznych zapewniających znakomitą jakość wydruku.

Więcej…

   

Jaki system do smartfona warto wybrać - poznaj zalety i wady różnych systemów operacyjnych

Wybór odpowiedniego systemu do smartfonaIOS, Android czy Windows? Jeżeli właśnie znajdujesz się na etapie wyboru nowego telefonu, prawdopodobnie to pytanie jest jednym z pierwszych, jakie sobie zadałeś. A może wręcz przeciwnie, w ogóle się nad tym nie zastanawiasz i planujesz skorzystać z systemu, którego używałeś do tej pory? Dowiedz się, czym różnią się między sobą systemy operacyjne smartfonów - i podejmij decyzję dopasowaną do swoich potrzeb.

Więcej…

 

Rodzaje słuchawek - jakie wybrać i do czego?

SłuchawkiNa rynku znajduje się tyle modeli słuchawek, że coś dla siebie bez trudu znajdzie zarówno miłośnik ekstremalnych sportów, jak i samotnik ceniący słuchanie muzyki w domowym zaciszu. Sprawdź, jakimi kryteriami się kierować, by wybrać słuchawki dopasowane do Twoich potrzeb!

Więcej…