Urządzenia

5 akcesoriów, które uprzyjemnią korzystanie z laptopa

Bezprzewodowa myszkaNajwiększą zaletą laptopów jest ich niewielki rozmiar i mobilność, która umożliwia korzystanie z nich w dowolnym miejscu. Czasami jednak zależy nam na tym, by były to urządzenia bardziej funkcjonalne. Oto kilka akcesoriów, które usprawnią korzystanie z laptopa i uczynią go jeszcze przydatniejszym!

Więcej…

 

Czym jest monitoring CCTV? Systemy telewizji dozorowej

Monitoring CCTVZastanawiałeś się kiedyś czy warto posiadać system CCTV w swojej firmie? Przeczytaj i dowiedz się sam.

Więcej…

   

Jaki wybrać mikrofon do nagrywania? Na co zwrócić uwagę?

Mikrofon do nagrywaniaNastały czasy amatorskich filmów wideo, a więc każdy, kto ma komputer podłączony do internetu może nagrywać, co tylko chce, a później pokazywać to światu. Pozwalają na to takie serwisy jak YouTube, gdzie można stworzyć swoją audycję i sukcesywnie budować grono swoich fanów.

Żeby jednak wyróżniać się na tle innych, warto zainwestować w solidny sprzęt, szczególnie w mikrofon.

Więcej…

 

Biometryczna kontrola dostępu - jakie rozwiązania zastosować w przedsiębiorstwie prywatnym?

Biometryczna kontrola dostępuAgencja badawcza TNS przeprowadziła w 2014 roku sondaż, z którego wynika, że znaczna część respondentów zamieniłaby tradycyjne metody uwierzytelniania i weryfikacji tożsamości (hasła, kody) na techniki wykorzystujące biometrię. 49% pytanych wolałoby uzyskać dostęp do komputera czy pomieszczeń służbowych na podstawie odcisku palca lub skanu tęczówki, bez podawania kłopotliwego do zapamiętania ciągu cyfr czy konieczności noszenia przy sobie kluczy bądź kart dostępu.

Więcej…