Urządzenia

Jaką żywotność mają nasze urządzenia elektryczne?

Żywotność urządzeń elektrycznychUtarło się już, że kiedyś wszystkie sprzęty były wytrzymalsze. Faktem jest, że do dzisiaj możemy korzystać z niektórych telewizorów, gramofonów czy nawet odkurzaczy, jednak każde urządzenie ma swój szacowany czas przydatności. Stąd bierze się często gwarancja producencka, która obecnie jest często bardzo krótka. Czy nowe sprzęty, to gorsze sprzęty?

Więcej…

 

Czy warto kupić opaskę fitness?

Opaska fitnessJesteś amatorem fitnessu? Jeśli chcesz ćwiczyć i na bieżąco sprawdzać postępy, a także monitorować reakcje swojego organizmu, może Ci się przydać niezwykle funkcjonalna opaska fitness. Cóż to takiego i jakie ma zalety? Przekonaj się!

Więcej…

   

Czym jest monitoring CCTV? Systemy telewizji dozorowej

Monitoring CCTVZastanawiałeś się kiedyś czy warto posiadać system CCTV w swojej firmie? Przeczytaj i dowiedz się sam.

Więcej…

 

Jaki wybrać mikrofon do nagrywania? Na co zwrócić uwagę?

Mikrofon do nagrywaniaNastały czasy amatorskich filmów wideo, a więc każdy, kto ma komputer podłączony do internetu może nagrywać, co tylko chce, a później pokazywać to światu. Pozwalają na to takie serwisy jak YouTube, gdzie można stworzyć swoją audycję i sukcesywnie budować grono swoich fanów. Żeby jednak wyróżniać się na tle innych, warto zainwestować w solidny sprzęt, szczególnie w mikrofon.

Więcej…