Wciąż nie znalazłaś odpowiedniego lasera usuwającego owłosienie? Poznaj najskuteczniejszą metodę depilacji

Depilacja laseremMasz problem z nadmiernym owłosieniem lub wiesz, że rodzaj twojego włosa będzie trudny do usunięcia? Okazuje się, że jest na to sposób i w przeciwieństwie do innych dostępnych rozwiązań laserowych to jedyna skuteczna i całkowicie bezpieczna metoda.

Jeżeli kiedykolwiek interesowałaś się usunięciem włosów z danej partii ciała, na przykład z nóg, bikini, twarzy, na pewno natknęłaś się na wiele typów laserów. Mamy laser rubinowy, argonowy czy aleksandrytowy. Jednak najskuteczniejszym jest obecnie laser diodowy. Tyle tylko, że trzeba wiedzieć, który z nich będzie naprawdę efektywny.

Technologia, dzięki której bezpiecznie i trwale pozbędziesz się owłosienia

Obecnie na rynku prym wiedzie diodowy laser do epilacji The Epi Lab. To rewolucyjne urządzenie, którego skuteczność jest uzasadniona innowacyjną technologią. Laser The Epi Lab wyróżnia:

  • system ABS,
  • potrójny system chłodzenia,
  • emitowanie dwiema długościami fal (810 nm oraz 950 nm),
  • homogeniczna plamka lasera.

Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że epilacja za pomocą lasera The Epi Lab jest bezbolesna, trwała i bezpieczna. Na przykład długość fal 810 nm oraz 950 nm oznacza, że moc lasera dociera głęboko, dzięki czemu mamy szansę usunąć procentowo większą ilość zarówno ciemnych, jasnych, rudych czy siwych włosów. Co więcej, laser jest bezpieczny także dla osób z opaloną skórą, czy zwyczajnie ciemną karnacją. Bezbolesność epilacji laserem The Epi Lab jest poświadczona technologią potrójnego systemu chłodzenia. Chłodzenie odbywa się podczas przeprowadzania zabiegu epilacji za pośrednictwem specjalnej wyseparowanej sondy umieszczonej w głowicy lasera. Dodatkowo jednolita plamka lasera gwarantuje brak skutków ubocznych takich jak poparzenie, wybarwienie, swędzenie po stosowaniu tradycyjnych metod epilacji laserowej. Do tej pory w większości laserów wiązka lasera dostarczana była w sposób rozproszony. Z tego względu często dochodziło do powikłań w postaci przebarwień czy poparzeń. Natomiast w laserze The Epi Lab dzięki homogenicznej plamce ryzyko skutków ubocznych jest całkowicie wyeliminowane.

Należy pamiętać, że zabiegów trzeba wykonać kilka, zwykle od sześciu do ośmiu. Dlaczego? Chodzi o cykl wzrostu włosa. Zabieg możemy wykonywać tylko wtedy, kiedy włos znajduje się w fazie anagenu, czyli wzrostu. Tylko wtedy uzyskamy najlepsze efekty.

Oczywiście przed przystąpieniem do zabiegu epilacji przeprowadza się wywiad z pacjentem, analizuje typ włosa oraz wyklucza możliwe przeciwwskazania. Należy pamiętać również, że po skończonej serii zabiegów, zabieg trzeba powtórzyć raz w roku, dzięki czemu będziesz mieć idealnie gładką skórę.

Laser The Epi Lab jest także z powodzeniem wykorzystywany w leczeniu rumienia, trądziku czy grzybicy paznokci.

Obecnie nie ma skuteczniejszego lasera do usuwania owłosienia niż laser The Epi Lab. Jest to jedyny sprzęt do epilacji laserowej, którego działanie jest jednocześnie bezpieczne, bezbolesne i efektywne.

Komentarze