Blog

Ekologiczna moda - tymczasowy trend?

Ekologiczna modaEkologiczna moda to pojęcie bardzo pojemne. Co się za nim kryje? Jak rozumieć deklaracje znanych marek odnośnie zrównoważonego rozwoju? Czy technologia XXI wieku ma realny wpływ na przemysł modowy? Czas dowiedzieć się więcej.

Więcej…

   

Ślub z nowej perspektywy - czyli nagrywanie wesel dronem

Nagrywanie wesel dronemBranża wideofilmowania rozwija się bardzo dynamicznie i tym samym oferuje młodym parom coraz to więcej możliwości. Przy współczesnych technologiach i profesjonalnym zapleczu technicznym, film weselny nabiera całkiem nowego wymiaru.

Więcej…

   

Materiałowe torby zakupowe i ich zalety

Materiałowe torby zakupoweWyjście na zakupy wiąże się często noszeniem zakupionych produktów w najróżniejszych reklamówkach, często jednorazowych. Od niedawna sklepy rozpoczęły działania proekologiczne i wymagają uiszczenia za reklamówki jednorazowe dodatkowej opłaty, warto wtedy mieć ze sobą materiałowe torby zakupowe, które zawsze się sprawdzą. Taka złożona miniatura nie zabierze wiele miejsca, a jeśli lubimy pokaźniejsze typy, to można wybrać interesujące torby, które śmiało pomieszczą całe zgrzewki wybranych towarów.

Więcej…