Baza wiedzy

Zepsuty laptop - kiedy naprawiać, a kiedy wymienić na nowy?

Zepsuty laptopKolejna awaria laptopa często skłania do refleksji: czy opłaca się dalej inwestować w stary sprzęt, czy też lepiej trochę dołożyć i kupić całkiem nowy. Zobacz, które części warto naprawiać i jakie awarie kwalifikują komputer do wymiany!

Więcej…

 

Zasilanie komputera - więcej znaczy lepiej?

Zasilanie komputeraZasilanie jest jednym z kluczowych elementów funkcjonalnego komputera. W zależności od jego przeznaczania - a co za tym idzie także zastosowanych podzespołów - będzie nam potrzebny inny zasilacz. Kiedy wybrać ten naprawdę mocny, a kiedy sprawdzi się model nieco słabszy?

Więcej…

   

Nowoczesne technologie druku atramentowego

Druk atramentowyDruk atramentowy w ostatnich latach rozwijał się zasadniczo w dwóch kierunkach. Po pierwsze producenci dążyli do rozwoju technologii przyspieszających tempo drukowania w przypadku drukarek atramentowych. Po drugie, powstały serie drukarek fotograficznych zapewniających znakomitą jakość wydruku.

Więcej…

 

Jaki system do smartfona warto wybrać - poznaj zalety i wady różnych systemów operacyjnych

Wybór odpowiedniego systemu do smartfonaIOS, Android czy Windows? Jeżeli właśnie znajdujesz się na etapie wyboru nowego telefonu, prawdopodobnie to pytanie jest jednym z pierwszych, jakie sobie zadałeś. A może wręcz przeciwnie, w ogóle się nad tym nie zastanawiasz i planujesz skorzystać z systemu, którego używałeś do tej pory? Dowiedz się, czym różnią się między sobą systemy operacyjne smartfonów - i podejmij decyzję dopasowaną do swoich potrzeb.

Więcej…